Detta gäller för er som gått hos oss under vårterminen 2023 och ska återanmäla er till höstens verksamhet:
Barn födda -18/19, Bas födda -16/17, Bas födda -14/15, Bas födda -13 och tidigare samt Familjegymnastik 20/21
Ni som gått i en grupp under våren har förtur till våra grupper om ni anmäler er från och med idag 5/7 till och med den 13/8. Det är först till kvarn till dag och tid som gäller. Vänligen dubbelkolla så att ni anmäler er till rätt grupp med rätt ålder. Anmälan görs under fliken "MEDLEMSKAP"
Grupper, dag/tid samt hall:
Familjegymnastik födda 20/21
Lördagar 09.00 i Enahallen
Barngymnastik födda 18/19
Måndagar 17.00 i Bergvreten, Tisdagar 17.00 i Enahallen eller Lördagar 10.00 i Enahallen
Basgymnastik födda 16/17
Måndagar 17.00 i Bergvreten, Tisdagar 17.00 i Enahallen eller Tisdagar 18.00 i Enahallen
Basgymnastik födda 14/15
Måndagar 18.00 i Bergvreten
Basgymnastik födda 13/tidigare
Torsdagar 17.00 i Enahallen
Parkour
Alla som gått i våra parkourgrupper under vårterminen kommer att få ett mail/avisering via appen. Där kan ni välja betalsätt eller välja att avanmäla er om ni önskar det.
Trupp Svart, Trupp Röd, Trupp Gul och Trupp Lila
Alla som gått i våra trupper under vårterminen kommer att få ett mail/avisering via appen. Där kan ni välja betalsätt eller välja att avanmäla er om ni önskar det.
Terminen startar upp v 34 för trupp och v 36 för barn/bas/parkour.
Information för er som står i kö:
14/8 börjar vi bjuda in från vår kö i mån av plats.
Vid frågor gällande anmälan, hör gärna av er till oss på:
enkopingsgymnastik@gmail.com
Hoppas att vi ses i gympahallen till hösten!
Vänliga hälsningar
Enköpings SK Gymnastikförening